Z radością informujemy, że sieć 254 punktów VISION EXPRESS dołączyła do licznego grona 3300 Partnerów Programu Ogólnopolska Karta Seniora-Gmina Przyjazna Seniorom stając się Firmą Przyjazną Seniorom!
Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wszystkie salony VISION EXPRESS na terenie całej Polski udzielą:

👉149 zł zniżki na kompletną parę okularów korekcyjnych jednoogniskowych,
👉429 zł zniżki na kompletną parę okularów korekcyjnych progresywnych.


Lista punktów w których można skorzystać ze zniżki: 👇https://visionexpress.pl/nasze-salony/ oraz na www.glosseniora.pl


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonów VISION EXPRESS i skorzystania ze zniżki dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora! ❤

Ogólnopolska Karta Seniora to nie tylko karta zniżkowa, ale forma aktywizacji Seniorów.


Pomysłodawcą i organizatorem Programu jest Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, które od 15 lat zajmuje się ogólnopolskimi działaniami pro-seniorskimi. 

Poprzez Program Ogólnopolskiej Karty Seniora, Stowarzyszenie MANKO zmienia wizerunek osób 60+ w oczach społeczeństwa, mediów i przedsiębiorców. 

Ogólnopolską Kartę Seniora posiada już ponad 570 000 Seniorów w Polsce i za granicą, a honoruje ponad 3300 firm, a 250 samorządów dołączyło do Programu Gmina Przyjazna Seniorom!

Czym jest Program Ogólnopolska Karta Seniora – Gmina Przyjazna Seniorom?

Każdy senior, który ukończył 60 lat może zostać członkiem wspierającym Stowarzyszenia i otrzymać własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury. Zniżki przy okazaniu Ogólnopolskiej Karty Seniora sięgają od 10 do 50%, a na wyjeździe do sanatorium można zaoszczędzić nawet do 300 zł. Lista wszystkich 3300 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.