5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Z tej wyjątkowej okazji w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej po raz kolejny odbyło się spotkanie, na którym mieliśmy przyjemność gościć zaproszonych wolontariuszy i wolontariuszki współpracujących z MOPS.

Głównym celem spotkania były podziękowania dla każdego wolontariusza wyrażone przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Panią Elżbietę Kowalik-Wirowską, którym towarzyszyło wręczenie okolicznościowych dyplomów
i upominków. Na naszych gości czekał, także słodki poczęstunek.

Spotkanie przebiegło w serdecznej i przyjaznej atmosferze, podczas którego wszyscy mieliśmy możliwość wymienić się doświadczeniami i podzielić ciekawymi pomysłami jak jeszcze skuteczniej czynić dobro dla drugiego człowieka.

Podsumowano także dotychczasowe działania naszych wolontariuszy na rzecz potrzebujących mieszkańców z terenu miasta Mińsk Mazowiecki.

Serdeczne podziękowania kierujemy również dla Pani Agnieszki Sawki oraz seniorów uczęszczających do Domu Dziennego Pobytu Caritas Diecezji  Warszawsko-Praskiej w Mińsku Mazowieckim, którzy w ramach współpracy
z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przygotowali aniołki dla każdego wolontariusza.